ورود

 
 
کلمه عبورم را فراموش کرده ام

قیمت جهانی فلزات

 


لینک های مفید

 

قيمت آلومينيوم در بازار (روز چهار‌شنبه ٩٦/٠٦/٢۹)
(چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶)
 

حمایت‌های طلایی برای فلز نقره‌ای آلومینیوم در بازارهای جهانی و داخلی چه شرایطی را پشت‌سر می‌گذارد.


باشگاه آلومينيوم: به نظر مي‌رسد که بازار جهانی آلومينيوم نسبت به تداوم رشد قیمت‌ها خوش‌بین است که می‌تواند سیگنالی حمایتی و مهم در بازار آلومینیوم به‌شمار بیاید.(چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۹)
 

انتصاب «ثقفی» و «کمالی» به عنوان اعضای هیات مدیره ایرالکو


باشگاه آلومينيوم: مهدی ثقفی و حسین کمالی به عنوان دو عضو جدید هیات مدیره شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) منصوب شدند.(چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۰)
 

عرضه قطره‌چکانی آلومینیوم‌سازان


باشگاه آلومينيوم: بازار آلومینیوم کشور در شرایط چندان مناسبی قرار ندارد و عرضه‌های شرکت‌های آلومینیوم در هفته‌های اخیر روند مشخص و منظمی نداشته است.(چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۳)
 

نرخ رشد تقاضای آلومینیوم نسبت به عرضه در سالهاي پيش رو


باشگاه آلومينيوم: براساس پیش‌بینی انجام شده از سوی شرکت روسال، تقاضای جهانی آلومینیوم تا سال ۲۰۲۱ با نرخ بیشتری نسبت به میزان عرضه، رشد خواهد کرد که این امر سبب شکل‌گیری مازاد تقاضا در سال‌های پیش رو می‌شود. براساس این پیش‌بینی، مقدار مازاد تقاضا از حدود ۴۹۲ هزار تن در سال ۲۰۱۶ به حدود ۲.۳ میلیون تن در سال ۲۰۲۱ خواهد رسید.(سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰)
 

نوسان شدید قیمت فلزات اساسی در بازار بورس لندن


آمارهای بورس فلزات لندن نشان می‌دهد که قیمت اکثر فلزات اساسی در یک ماه اخیر روند افزایشی داشته اما در هفته گذشته این مسیر کاهشی شده است.(سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶)
 

افزایش خطر تعطیلی واحدهای پالایش آلومینا در چین


باشگاه آلومينيوم: در سال‌های گذشته ظرفیت قابل توجهی از آلومینا در چین وارد خط تولید شده است. بخش قابل توجهی از این ظرفیت از زغال‌سنگ برای تأمین انرژی مورد نیاز خود استفاده می‌کند. با توجه به اینکه استفاده از زغال‌سنگ، محیط زیست اطراف را نسبت به بسیاری از منابع انرژی دیگر مورد تهدید قرار می‌دهد، توقف تولید در این حلقه از صنعت آلومینیوم در ریسک بیشتری نسبت به سایر حلقه‌ها قرار دارد. این امر می‌تواند سبب رشد قیمت آلومینا در آینده شود.(سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰)
 

بلوک "فایرا" بار ديگر آگهی شد.


باشگاه آلومينيوم: شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران بار دیگر بلوک ۱۵ درصدی شرکت آلومینیوم ایران را آگهی کرد.(سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۳)
 

وزیر صنعت تشریح کرد: ۲ انحراف در توسعه واحدهای صنعتی کوچک


باشگاه آلومينيوم: وزیر صنعت، معدن و تجارت از دو انحراف در مسیر توسعه صنایع کوچک و متوسط پرده برداشت. عدم تخصیص صحیح منابع به بنگاه‌های کوچک و متوسط و خطا در جانمایی در راه‌اندازی برخی از شهرک‌های صنعتی دو عاملی است که محمد شریعتمداری معتقد است موجب شده تا توسعه صنعتی در کوچک‌ها به درستی اجرایی نشود. وی برای عبور از این دو چالش راهبرد صحیح وام‌دهی به بنگاه‌های کوچک و متوسط را به متولیان این بخش ارائه کرد.(دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰)
 

اجرای طرح ارائه مشوق به واحدهای تولیدی فعال در مازندران


باشگاه آلومينيوم: رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران از اجرای طرح ارائه مشوق برای واحدهای تولیدی فعال برای اولین بار در استان خبر داد.(دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱)
 
12345678910

تبلیغات