ورود

 
 
کلمه عبورم را فراموش کرده ام

قیمت جهانی فلزات

 


لینک های مفید
نگاهی بر صورت های مالی شش ماهه «فنوال»

باشگاه آلومينيوم: شرکت گروه کارخانه های تولیدی نورد آلومینیوم در نیمه نخست سال مالی ۹۶ مبلغ ۳۸ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت.

سهم معادن تهران در آلودگي هوا / به صنايع فلزي رسيدگي کنيد

باشگاه آلومينيوم: يکي از بزرگترين چالش‌هاي معادن و صنايع معدني، مسائل محيط زيستي است که هر ساله در شرايط آلودگي هوا بيشتر زير ذره‌بين مي‌رود. دست‌اندرکاران بخش خصوصي و دولتي در مجموعه معادن و صنايع معدني استان تهران معتقدند که نبايد همه‌چيز را گردن اين بخش انداخت؛ چراکه تاکيد دارند اکثر ۴۰۰ واحد معدني موجود در اين استان در حوزه مصالح ساختماني مانند شن، ماسه و گچ فعال هستند که آلودگي هوا ندارند و کارخانه‌هاي آسفالت تهران هم کم‌ضررترين صنايع معدني هستند و در اين ميان بايد به صنايع فلزي رسيدگي کرد که آلايندگي غيرقابل قبولي دارند.

استفاده از ابزار بورس برای توسعه طرح‌های معدنی و صنایع معدنی

باشگاه آلومينيوم: رئیس هیئت عامل ایمیدرو تاکید کرد : باید از ابزار بورس برای توسعه طرح های معدنی و صنایع معدنی استفاده کرد.

مديرعامل شرکت المهدي ـ هرمزال: ساختار محدود بازار پولي و مالي کشور موجب عدم رشد صنعت بيمه است.

باشگاه آلومينيوم: بررسي‌هاي انجام شده در زمينه وضعيت صنعت آلومينيوم کشور نشان مي‌دهد که با وجود داشتن مزيت‌هاي نسبي فراوان براي توسعه، همچنان اين صنعت در کشور فاصله بسيار زيادي با اهداف تعيين شده دارد و از کشورهاي همسايه بسيار عقب مانده است. 

* ثبت نام تا اطلاع ثانوی رایگان می باشد *
برای ثبت نام و استفاده از خدمات باشگاه آلومینیوم اینجا را کلیک کنید

تبلیغات